Nasze Zespół

Zatrudniamy najlepszych specjalistów by zapewnić najlepsze doświadczenie naszym klientom. Jesteśmy pewni ich umiejętności, dlatego chcielibyśmy ich przestawić:

Prof. dr hab. n. med. Franciszek Seneczko

Dermatolog

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi 1972. Pracownik Katedry i Kliniki Dermatologii WAM (do 2002), Katedry i Kliniki Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2002 – 2013) oraz Katedry Dermatologii, Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii Instytutu Nauk o Zdrowiu Społecznej Akademii Nauk w Łodzi (od 2013). Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Sekcji Mikologiczna PTD oreaz Europejskiej Akademia Dermatologii i Wenerologii.


lek. Agnieszka Wolska

Lekarz rehabilitacji medycznej , lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi oraz studiówpodyplomowych -Żywienie w Zdrowiu i Chorobie organizowanych przez MCKPUniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem lekarzem z ponad 25 letnim doświadczeniemzawodowym, specjalistą medycyny rodzinnej, balneologii i medycyny fizykalnej.Od 2015 roku spełniam się również jako pracownik naukowo-dydaktyczny UniwersytetuMedycznego w Łodzi, gdzie pracuję jako Asystent w Zakładzie Farmakologii iToksykologii Międzywydziałowej Katedry Farmakologii Ogólnej, Klinicznej i ToksykologiiUM w Łodzi. Moje zainteresowania zawodowe obejmują tematykę chorób z zakresurehabilitacji medycznej, leczenia otyłości i zaburzeń metabolicznych oraz medycynyestetycznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach,kongresach i szkoleniach specjalistycznych. Obecnie w trakcie nauki w PodyplomowejSzkole Medycyny Estetycznej w Poznaniu. Jest to dowód śledzenia właściwych trendóww medycynie estetycznej oraz wybierania sprawdzonych i skutecznych metod terapii.Interesuję się przede wszystkim metodami rewitalizacji skóry oraz holistycznymimetodami leczniczymi, znajdującymi zastosowanie w medycynie anti-aging. W swojejpraktyce opieram się na zabiegach stymulujących skórę: różnych rodzajach mezoterapii,zastosowaniu osocza i fibryny bogatopłytkowej, peelingów medycznych. Z powodzeniemstosuję preparaty toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz zajmuję się zabiegamiwspomagającymi leczenie cellulitu. Z pasją łączę zabiegi z zakresu medycyny anti-agingz holistycznym podejściem do pacjenta co znajduje zastosowanie zarówno w medycynieestetycznej jak i w leczeniu wielu zaburzeń metabolicznych oraz otyłości. Stosujęrównież osocze i fibrynę bogatopłytkową w leczeniu wielu schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego takich jak choroba zwyrodnieniowa, tendinopatie, entezopatie.


dr n. med. Łukasz Gwoździński

Chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2002 roku. Chirurg, asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala im. Sonnenberga w Łodzi w latach 2006 – 2012. Specjalista chirurgii ogólnej i starszy asystent Oddziału Chirurgicznego Ogólnego Miejskiego Centrum Medycznego im. dr K. Jonschera w Łodzi w latach 2013 - 2017. Od kwietnia 2017 ordynator Oddziału Chirurgicznego Szpitala im. Świętego Ducha w Rawie Mazowieckiej. Zainteresowania to głównie chirurgia małoinwazyjna i laparoskopowa, medycyna estetyczna. Od roku 2004 pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, początkowo asystent następnie adiunkt Zakładu Biofizyki i Fizjologii, od roku 2014 adiunkt Zakładu Farmakologii i Toksykologii Międzywydziałowej Katedry Farmakologii Ogólnej, Klinicznej i Toksykologii UM w Łodzi. Zainteresowania naukowe to przede wszystkim wpływ chorób przewlekłych na strukturę i metabolizm tlenowy komórek krwi. Profil operacji chirurgicznych: chirurgia przewodu pokarmowego, chirurgiczne leczenie przepuklin brzusznych, przewlekłej niewydolności żylnej, chirurgiczne leczenie ran przewlekłych, drobne zabiegi chirurgiczne w obrębie tkanek miękkich. Profil zabiegów medycyny estetycznej: skleroterapia żylaków kończyn dolnych, mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy, pilingi medyczne.


dr. n.med. Tomasz Adamczewski

Specjalista fizjoterapii

Jestem fizjoterapeutą i specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń czynnościowych układu mięśniowo-szkieletowego. Obszarem moich działań klinicznych są zaburzenia układu ruchu o charakterze odwracalnym, które skutecznie usuwam poprzez wykorzystanie nowoczesnych metod fizjoterapii, w szczególności Ortopedycznej Terapii Manualnej oraz Medycznego Treningu Terapeutycznego.Posiadam wiedzę i doświadczenie w stosowaniu najnowocześniejszych metod fizjoterapii, które uzupełniam podnosząc nieustannie swoje kwalifikacji zawodowe poprzez udział w specjalistycznych kursach zawodowych oraz uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych konferencjach i  Swoje wysokie kompetencje zawodowe i przygotowanie merytoryczne wzbogacam ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy z pacjentem oraz bardzo wysoką motywacją do osiągniecia założonego wspólnie z pacjentem celu terapii.  


dr n. med. Katarzyna Dudek

Specjalista fizjoterapii

Moje ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w KliniceRehabilitacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, najpierw w szpitaluWCOiRNR na ul. Drewnowskiej, następnie w szpitalu CKD na ul. Czechosłowackiej orazw Wojewódzkiej Poradni Zaopatrzenia Ortopedycznego Łodzi.
W pracy najważniejsze są dla mnie: możliwość uczestniczenia w poprawie stanufunkcjonalnego moich pacjentów, satysfakcja z wykonywanych zadań oraz dobresamopoczucie pacjentów wynikające z osiąganych wspólnie wyników terapii.


dr n. med. Ireneusz Jurczak

Fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłem w 2014 roku studia doktoranckie na Wydziale Wojskowo-Lekarskim UM w Łodzi. Od 2014 roku jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Instytucie Nauk o Zdrowiu Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Praktykę zawodową zdobyłem pracując w oddziałach szpitalnych oraz poradniach rehabilitacji. Od 2016 roku jestem pracownikiem Centrum MedKos w Łodzi. Specjalizuję się w diagnostyce i terapii zaburzeń czynnościowych i strukturalnych narządów ruchu oraz rehabilitacji kardiologicznej. W praktyce klinicznej wykorzystuje szereg szkoleń m.in. z zakresu terapii manualnej, osteopatii i plastrowania. Jestem autorem i współautorem kilkudziesięciu prac naukowych oraz wystąpień konferencyjnych.


mgr. Wojciech Przydatek

Fizjoterapeuta

Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii i technikiem masażystą. Podczas pracy zpacjentem wykorzystuje umiejętności zdobyte na specjalistycznych kursach, chociażby zzakresu leczenia stanów ostrych w odcinku szyjnym i lędźwiowym kręgosłupa.Specjalizuje się w masażu leczniczym (masaż klasyczny, tkanek głębokich, sportowy)oraz w rehabilitacji neurologicznej (pracuję metodami PNF oraz Bobath dla dorosłych).Obecnie oprócz pracy z pacjentem spełniam się jako nauczyciel akademicki prowadzączajęcia z masażu leczniczego, masażu tkanek głębokich oraz kinezyterapii w InstytucieNauk o Zdrowiu Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.Ukończone kursy:
-Masaż tkanek głębokich (MTG)
-Terapia punktów spustowych-Anatomia Palpacyjna-Proprioceptive Neuromuscular Facilitation (PNF)
-Badanie i terapia osób dorosłych z zaburzeniami neurologicznymi wg koncepcji Bobath-Kinesiology taping
-Równowaga mięśniowa, stabilizacja kręgosłupa i poszczególnych stawów. Medicalfitness
-Terapia strukturalna wg Rafała Krasickiego


Aneta Borowska

Kosmetolog

Kosmetolog z wykształcenia i zamiłowania . Ukończyła Wyższą Szkołę Informatyki i Umiejętności w Łodzi. Kosmetyką zajmuje się od 16 lat, dzięki temu jest cenionym fachowcem w swojej dziedzinie. Specjalizuje się także w makijażu pernamentnym, pedicurze podologicznym oraz zabiegach i masażach na ciało. Ciągle rozwija swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje poprzez liczne kursy i szkolenia


dr Łukasz Prysiński

Psycholog

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Łódzkiego oraz Instytutu Psychologii Stosowanej Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Doświadczenie zdobył jako dyrektor MBA, dyrektor biura związku pracodawców, prezes fundacji oraz członek rady nadzorczej, trener, mówca i psycholog. Jest kierownikiem Zakładu rachunkowości w Katedrze Finansów i rachunkowości Społecznej Akademii Nauk w Łodzi oraz prodziekanem wydziału w Bełchatowie SAN w Łodzi. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu analizy finansowej, oceny rentowności projektów inwestycyjnych oraz efektywności funkcjonowania przemysłu. Specjalizuje się także w psychologii klinicznej i zdrowia. Jest psychologiem w Klinice Psychiatrycznej i Terapii Uzależnień Wolmed.


dr n. med. Joanna Sułkowska

Otorynolaryngolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Firmą Medyczną w SWSPiZ w Łodzi. Od 2000 r. pracuję w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi. Od 2008 r. pracuję na stanowisku adiunkta w Społecznej Akademii Nauk, a od 2016 r. zastępcy dyrektora Instytutu Nauk o Zdrowiu SAN.


Jakub Antczak

Dietetyk

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Samodzielnie gabinet dietetycznyprowadzę od 2009r. Wcześniej doświadczenie zdobywałem w branży sportowo/dietetyczno/suplementacyjnej, doradzając osobom w zakresie dietetyki i suplementacji.Dzięki regularnym spotkaniom, na które przeznaczona jest odpowiednia ilość czasu, większośćosób kończących odchudzanie posiada duży zasób wiedzy odnośnie właściwego żywienia. Sąwobec tego w stanie samodzielnie kontrolować masę ciała, a uzyskany efekt staje się trwały.Od kilku lat, jako kwalifikowany instruktor sportu, zajmuję się również układaniem planówtreningowych, szczególnie dla osób odchudzających się oraz chcących rozbudować masęmięśniową. Prowadzę również indywidualne treningi w klubie fitness oraz w domu klienta.


Marta Kucybała

Menager

Brak dostarczonego opisu